Rada programowa 18. edycji

Arnika Hryszko

QA Chapter Lead at Volvo Group

Pasjonatka i adwokatka jakości w każdym aspekcie. Liderka testów w Volvo Group i Prezeska w SJSI. Organizatorka, uczestniczka i prelegentka niezliczonych konferencji. Po godzinach zaczytana w książkach podróżniczka.

Anna Miazek

QA Manager

Tester z kilkunastoletnim doświadczeniem i słusznym przebiegiem w większości ról QA. Udział w szerokim spektrum projektów z włączeniem zarządzania zespołami międzynarodowymi, pozwolił mi zebrać wiedzę na temat rozwoju procesu testowego, którą wykorzystuję w SJSI, czy współtworząc model TMMi w ramach oficjalnego Technical Committee. W wolnych chwilach wbijam platyny na ps4, gram na saksofonie lub spaceruję po okolicy, słuchając audiobooków i myśląc o paskach postępu.

Konrad Gomulski

Tester oprogramowania poziomu eksperckiego

Inżynier Automatyzacji Testów i entuzjasta Pythona. Prelegent, Trener, Organizator, członek SJSI. W wolnych chwilach fan polskich gór, fantastyki i jazdy na łyżwach.

Anita Przybył

Trener biznesu, trener leadership

Trenerka kompetencji społecznych, psycholog. Specjalizuję się w rozwoju liderów, liderów technicznych, managerów oraz wyższej kadry zarządzającej w zakresie nowoczesnego leadershipu (m.in. idee i narzędzia management 3.0, servant leadership, coachingowy, partycypacyjny styl zarządzania oraz aktualna wiedza psychologiczna). Z liderami pracuję od kilku lat zarówno szkoleniowo jak i w indywidualnych sesjach coachingowych. Pracuję też nad rozwojem soft skilli z specjalistami IT oraz z całymi zespołami developerskimi w celu zwiększenia efektywności i satysfakcji. W swoich szkoleniach stawiam na naukę przez doświadczenie, kładąc nacisk na interaktywne, warsztatowe formy nauczania oraz intensywny trening umiejętności.

Arek Jelonek

Senior Quality Assurance Engineer w firmie eSky

Swoją przygodę z IT rozpoczął od testowania aplikacji wbudowanych na telewizory i set-top boxy, a obecnie skupia się na testowaniu aplikacji webowych i mobilnych. Na co dzień rozwija projekt w branży travel, który pomaga klientom w ponad 50 krajach realizować swoje podróżnicze marzenia. W swojej pracy przeprowadza zarówno testy manualne jak i automatyzuje przypadki testowe przy użyciu takich frameworków jak Playwright czy Cypress, pisząc testy w JavaScriptcie / TypeScriptcie w zależności od potrzeb. Preferuje jednak język TypeScript. Jako lider techniczny stara się być mentorem dla mniej doświadczonych kolegów. Częsty gość podcastu technicznego pt. „Pieprzenie o kodzeniu”, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi opowiada z pasją o testach E2E i nie tylko.