Bartosz Czernic-Goławski

Bartosz Czernic-Goławski

Tester oprogramowania – automatyczny, specjalista - starszy

Jestem testerem niefunkcjonalnym z 5 letnim doświadczeniem, pracuję w firmie Pentacomp

Jeśli chodzi o moje wykształcenie to Inżyniera obroniłem na kierunku Telekomunikacja na specjalizacji teleinformatyki i zarządzania w telekomunikacji na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Magistra natomiast z Informatyki Stosowanej na specjalizacji Cyberbezpieczeństwa na Wydziale Elektrycznym, również Politechniki Warszawskiej.

W pracy zajmuje się testami bezpieczeństwa i wydajności systemów wdrażanych przez Pentacomp oraz testami i audytami na zamówienie zewnętrznych organizacji. Brałem udział m. in. w licznych audytach bezpieczeństwa dla Centrum Informatyki Resortu Finansów od wielu lat wspieram w testach projekt P1, komercyjnie testowałem aplikacje mobilne, webowe, desktopowe, środowiska IT oraz OT.

Posiadam takie certyfikaty jak: eWPTv2, certyfikat Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg normy PN-EN ISO/IEC 27001 oraz Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2015. W przerwach od pracy lubię pograć w piłkę nożną, poczytać Mroza, czy posłuchać aktualnych wydarzeń geopolitycznych. Czasu wiele nie ma, bo mam również dwa kotki i córeczkę.