Krzysztof Kołodziejczyk

Krzysztof Kołodziejczyk

Inżynier oprogramowania

Akredytowany Trener i Inżynier oprogramowania odpowiedzialny za dostarczanie jakości na wielu poziomach i w wielu obszarach. Główny zakres jego działań to zadania techniczne, budowa frameworków testowych i automatyzacja testów m.in. dla kluczowych klientów z sektora bankowego oraz sektora handlowego.

Autor artykułów o testowaniu oraz serii materiałów filmowych na temat automatyzacji testów w Javie.

Prelegent podczas wielu wydarzeń branżowych, m.in.: 4Developers, ConSelenium, Automatyzacja Testowania W Praktyce i innych. 

Certyfikowany tester oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem zarówno w testach manualnych, jak i automatycznych, realizujący się w wielu projektach.

Założyciel i Prezes (2011-2013) Stowarzyszenia Kultury Alternatywnej. Z pasji organizator, współorganizator i wolontariusz różnego rodzaju wydarzeń charytatywnych, rozrywkowych, naukowych i innych, m.in. Asucon – Festiwal Kultury Japońskiej, Marsz ZOMBIE, Slot Art Festival, TestingCup.

Jego pasją są książki, muzyka, kino, podróże, a w szczególności papierowe gry RPG i retro cRPG. Otwarty na innych ludzi, realizujący się w dialogu ze światem, z chęcią dzielący się wiedzą.