Monika Lichota-Cywińska

Monika Lichota-Cywińska

Senior QA Manager PwC

QA Manager z wieloletnim doświadczeniem, obecnie pełniący rolę Delivery Alignment & QA/Test Senior Managera w PwC.
Aktualnie specjalizuje się w metodologii SAFe, testowaniu wdrożeń systemów cloudowych, jak SAP S4Hana, Oracle oraz nowoczesnych technologiach w QA i testowaniu, w tym automatyzacji, robotyzacji, AI i analitycznym myśleniu krytycznym.
W swojej pracy kieruje się zasadą, że technologia powinna służyć zarówno potrzebom biznesowym, jak i człowiekowi. Dzięki swojemu unikalnemu podejściu, skutecznie wprowadza innowacyjne rozwiązania, które wspierają rozwój biznesu i poprawiają jakość działań użytkowników.
Mówca na licznych konferencjach IT/QA, konsultant, mentor i trener, dzieli się swoją wiedzą z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania.
Współorganizuje spotkania WarszawQA (Warsaw Quality Assurance Group), które promują wiedzę i dobre praktyki w obszarze zapewnienia jakości i testów oprogramowania. Poza pracą zawodową aktywnie wspiera organizacje studenckie.

W swoim zespole popularyzuje autonomię, uważność, kreatywność oraz atmosferę well-being. Wspiera indywidualne talenty i ich dopasowanie do ról w zespole.

Prywatnie jest zapaloną biegaczką, tenisistką, rowerzystką, molem książkowym i przede wszystkim Mamą.