Remigiusz Bednarczyk

Remigiusz Bednarczyk

Host

Certyfikowany QA z 10-letnim doświadczeniem komercyjnym w testowaniu zarówno Frontend’u, jak i Backend’u. Obecnie pracuje w Sii Polska jako Test Manager w projektach z obszaru farmaceutycznego. Doświadczony w zarządzaniu i implementacji czynności testowych w obszarach o różnym profilu ryzyka oraz w ich eksperckiej ocenie pod kątem możliwych optymalizacji i usprawnień.

W Sii Polska pełni również rolę Lead Technical Assessora – zarządzającego zespołem weryfikacji technicznych. Od ponad pięciu lat przeprowadza sprawdzenia techniczne z zakresu testowania oprogramowania i zarządzania jakością. Doświadczony w ocenie umiejętności oraz seniority testerów.

Akredytowany Trener ISTQB® mający pięcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Łącznie przeszkolił już ponad czterystu testerów.

Członek Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Recenzent materiałów szkoleniowych, sylabusów i przykładowych pytań.

Testowanie oprogramowania i zarządzanie jakością jest dla niego pasją, którą dzieli się w ramach mentoringów, tworzenia autorskich szkoleń technicznych, czy też treści związanych z testowaniem oprogramowania publikowanych na swojej stronie internetowej oraz blogu technologicznym Sii.

Prywatnie szczęśliwy ojciec, biegacz, pasjonat treningów przy pomocy odważników kulowych metodą Hardstyle Kettlebell Pavela Tsatsouline’a.