Pytania i odpowiedzi FAQ

 1. Do kogo kierowana jest konferencja? Konferencja jest skierowana do osób zajmujących się szeroko pojętym zapewnianiem jakości w wytwarzaniu oprogramowania. Adresujemy tematy, które zainteresują zarówno kierownictwo, jak i osoby ściśle techniczne. Gwarantujemy zarówno dużo praktyki jak i również teorii, na bazie której te praktyki są budowane.
 2. Czy początkujące osoby w branży mogą wziąć udział w konferencji? Tematy poruszane na konferencji TestWarez nie są kierowane stricte do osób początkujących. Jest to zazwyczaj rozwinięcie zagadnień, z którymi na co dzień spotykają się testerzy i próba zbadania ich głębiej. Wartością dla poczatkujących podczas TW może być networking i możliwość poznania doświadczonych testerów, którzy chętnie podzielą się wiedzą.
 3. Jak zarejestrować się na konferencję?  

  Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy:

  • Wejść na stronę konferencji i przejść do sekcji „Kup bilet”.
  • Następnie należy wypełnić formularz rejestracji.

 4. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?  

  Biorąc udział w wydarzeniu:

  • Poszerzysz sieć kontaktów
  • Poznasz doświadczonych prelegentów i ekspertów
  • Poszerzysz swoją wiedzę w zakresie testowania
  • Poznasz Organizatorów konferencji #TestWarez2024
  • Spędzisz miło czas – konferencja TestWarez to nie tylko warsztaty i prelekcje, zobacz jak było podczas 17. edycji!

 5. Gdzie znajdę informację o dostępności biletów?Liczba biletów jest na bieżąco monitorowana przez Organizatorów. Informacje o dostępności biletów publikowane są w mediach społecznościowych. W Agendzie wydarzenia zaznaczane są wyprzedane bilety.
 6. W jakim języku prowadzone są warsztaty i prelekcje?W zależności od prelegenta, osoby prowadzącej: prelekcje odbywają się w języku polskim lub w języku angielskim. W Agendzie przy każdej prelekcji oraz warsztacie znajduje się flaga. Jest to oznaczenie wersji językowej dla danego warsztatu lub prelekcji.
 7. Kto jest Organizatorem konferencji?Konferencja Testwarez organizowana jest przez Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych. SJSI od 20 lat promuje i wspiera wymianę wiedzy wśród praktyków zapewniania jakości. #Testwarez2024 to 18. edycja największej i najstarszej polskiej konferencji poświęconej obszarowi jakości oprogramowania.
 8. Ile trwa konferencja? Czy muszę brać udział we wszystkich prelekcjach?Konferencja trwa 3 dni. Rozpoczyna się 6 listopada i trwa do 8 listopada. W pierwszym dniu odbywają się warsztaty, a w kolejnych dwóch dniach wykłady. Udział we wszystkich prelekcjach nie jest obowiązkowy.
 9. Gdzie odbywa się konferencja? Tegoroczna konferencja TestWarez odbywa się w Sopocie: Sheraton Sopot Hotel, Powstańców Warszawy 10, Sopot 81-718
 10. Czy bilety na konferencję zawierają nocleg?                                                                                                                                                                                          Nie, bilety na tegoroczną edycję TestWarez nie zapewniają noclegu.